ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «Реабілітаційна медицина та розвиток санаторно-курортних закладів

11-12 грудня 2019 року у місті Києві, санаторій «Конча-Заспа», під патронатом Всесвітньої федерації гідротерапії та кліматотерапії (FEMTEC) відбудеться ХІХ щорічна міжнародна науково-практична конференція «Реабілітаційна медицина та розвиток санаторно-курортних закладів».

Всеукраїнська асоціація фізичної медицини, реабілітації і курортології (ВАФК), є однією з провідних організацій, яка вже 22 роки представляє інтереси фахівців реабілітаційної медицини, фізіотерапевтів, науковців, санаторіїв, медичних центрів, фізіотерапевтичних та реабілітаційних підрозділів закладів охорони здоров’я усіх форм власності, а також громадян, які потребують санаторно-курортного і відновного лікування. Організація щорічно проводить конгреси, семінари та науково-практичні конференції у галузі санаторно-курортного лікування та реабілітації, у тому числі за участі представників з інших країн.

Враховуючи зміни у галузі, які на сьогодні відбуваються в рамках проведення медичної реформи вторинної ланки надання медичних послуг, у лікарів фізіотерапевтичних підрозділів та лікувальної фізкультури, лікарів реабілітаційних відділень закладів охорони здоров’я та санаторно-курортних закладів гостро постають питання подальшої трансформації системи охорони здоров’я та пов’язані з цим ризики. Залишаючись на захисті інтересів пацієнтів, лікарів, закладів охорони здоров’я та усвідомлюючи велику відповідальність перед майбутнім та необхідність проведення змін у системі охорони здоров’я ВАФК вчергове організовує конференцію, яка створює комунікативний та інформаційний майданчик, щоб максимально ефективно та з урахуванням усіх інтересів розв’язати зазначені питання.

Основні напрями роботи конференції:

  1. Система реабілітації в умовах медичної реформи 2020.
  2. Реабілітаційна медицина: наукові досягнення, організаційні засади, технології відновного лікування.
  3. Санаторно-курортна справа.
  4. Медичний туризм.

В межах конференції заплановані пленарні та секційні засідання, доповіді та лекції провідних вчених в галузі управління, організації туристичної діяльності та курортної справи, фізіотерапії та медичної реабілітації.

Запрошуємо до участі в роботі конференції фахівців з організації системи відновлювального та санаторно-курортного лікування, спеціалістів в сфері медичної, фізичної та психологічної реабілітації, з організації медичного туризму, виробників медичного обладнання та лікарських засобів для відновлювального лікування, представників громадських організацій.

Організатори: ДУ «Український НП медичний центр неврології та реабілітації МОЗ України», ГО «Всеукраїнська асоціація фізичної медицини, реабілітації і курортології», ДП «Санаторій «Конча-Заспа», Department of Physical Education, Faculty of Earth Sciences and Spatial Management, Nicolaus Copernicus University in Toruń, Poland.

Більш детальна інформація та реєстрація за посиланням:
https://vafk.org.ua/reyestracziya-na-konferencziyu

З організаційних питань та спонсорської участі звертайтесь за тел.: (093) 755-35-03 – Тетяна
З питань інформаційного партнерства: (093) 602-10-71 – Максим
Контакти оргкомітету ВАФК: (050) 960-10-10 – Владислав, vafk@ukr.net