Нові технології та дизайн в бальнеології для безпеки під час COVID-19

Генріх Унбешайден (Heinrich Unbescheiden) – Технологічна комісія FEMTEC, президент компанії Unbescheiden GmbH (Німеччина, Баден-Баден)

Останні місяці весь світ переживають пандемію нової коронавірусної інфекції COVID-19. Важкі ураження органів дихання та інших систем організму призводять до порушення їх функції, працездатності і якості життя, що диктує необхідність розробки ефективних персоналізованих реабілітаційних програм. Нові технології в санаторно-курортному лікуванні, необхідні для збереження здоров’я і поліпшення якості життя пацієнтів.

Вплив COVID-19 на бальнеотерапевтичні установи. А саме юридичні вимоги, концепції безпеки, гігієнічні правила, зміна поведінки клієнтів, невизначеність серед клієнтів через ризик зараження, вплив на бальнеотерапевтичні установи, підвищення витрат, організаційні зміни, економічні втрати.

Наша компанія займається виробництвом нового обладнання для реабілітації та бальнеології. «Випробуйте силу води. Системи для оздоровлення, Spa і гідротерапії». Нові технології в санаторно-курортному лікуванні, необхідні для збереження здоров’я і поліпшення якості життя пацієнтів. Дизайн -в існуючих центрах є тільки обмежені можливості: Організація всередині приміщень, наприклад, перегрупування або поділ ліжок один від одного в море для релаксації. Оптимізація зони руху: відсутність необхідності в очікуванні. Перевірка всіх процесів і процедур та оптимізація їх відповідно до нових вимог. Процедури – під час яких можна дотримуватися достатню відстань і дотримуватися правил гігієни. Швидка і проста гарантія гігієни, безконтактні процедури, дотримання безпечних відстаней навіть під час процедури.

Covid-19 змінить поведінку клієнтів на довгі роки. Під час гострої фази пандемії важливо, щоб клієнти відчували себе в безпеці при відвідуванні санаторно-курортного закладу.

Презентацію Генріха Унбешайдена, ви можете знайти на нашому сайті в розділі для членів організації.