Оздоровчий туризм: нові стратегії для нових ситуацій. «Діло» Куби і електронного журналу «Призначення оздоровлення»

Флорана Менендес (Florana Menendez) – віцепрезидент FEMTEC, голова оздоровчого туризму, професор (Куба, Гавана)

Одним з найбільш популярних видів туристської діяльності в сучасних умовах є лікувально-оздоровчий туризм. Проблеми та перспективи його розвитку під час пандемії COVID-19.

Індустрія туризму – один з секторів економіки, яка найбільше вплинула на кризу Covid-19. За оцінками WTTC, галузь втратить більше 120 мільйонів робочих місць і 3,4 трильйона доларів виручка в 2020 році. Оздоровчий туризм виявився одним з найбільш постраждалих секторів. Він зосереджений на відновленні роботи з впровадженням нових заходів, правил, безпеки та протоколів та рекомендацій гігієни. Дуже популярний місцевий туризм. Насолоджуйтесь природою, місцевим багатством, культурою і традиціями, а також менш людні місця.

За даними Global Wellness Institute (GWI), що туризм буде рости в середньому на 7,5% на рік. У 2022 р. при прогнозованому рівні в 6,4% від загального світового туризму. Благополуччя стане пріоритетом, а оздоровчий туризм – в центрі уваги етап. «Перезавантажте, поновіть, відновіть світ благополуччям», поточна тема це спрямовує дискусії і досвід на глобальному рівні. Ми повинні перетворити ці сильні слова в дії. Екологічність, інновації, безпека і унікальність – ось головні аспекти. Будуть обрані напрямки, які, крім відпочинку, задоволення та безпеки, сприяють здоровому і профілактичному туризму.

Глобальне бачення оздоровчого туризму за часів COVID-19 дозволило нам усвідомити можливість і важливість оздоровчого туризму і термальних центрів.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:
1) Оновлені методи лікування і виберіть ті, які найкраще підходять на новий попит для здоров’я.
2) Посилити фізичну і респіраторну реабілітацію послуги для пацієнтів, які перенесли COVID-19.
3) Приділяти більше уваги фізичному і психічному благополуччю для відновлення і зміцнення імунітету.
4) Спільно з сімейними лікарями, місцевими та регіональними установами охорони здоров’я
5) Поліпшення моделей управління та організації що відповідають новим санітарним, соціальним і екологічним потребам.
6) Використання цифрових технологій, включаючи телемедицину.
7) Запропонувати досвід і результати національні службі охорони здоров’я, система як частина інтегрованої і скоординованої мережі.
8) Просувати науково-дослідні проекти на місцевому та регіональному рівнях і в області економіки і рентабельності.
9) Захищати і навчати персонал, гостей і місцевих жителів спільноти, що пропарадують гігієну і здоров’я в тому числі хронічні, імуносупресивні, (пацієнти більш уразливі до інфекцій).
10) Досягти довгострокової мети в побудові спільноти для стійкості.
11) Оцінка та поліпшення управління і спостереження за тим, як на національному та місцевому місті, зроблені заходи прокладають шлях до сталого реагування для забезпечення стійкості і відновлення.

Презентацію Флорани Менендес, ви можете знайти на нашому сайті в розділі для членів організації.