Положення СПА-центрів в США під час пандемії COVID-19

Джанет Еббот (Janet Abbott) – президент асоціації курортологів Америки (США, Техас, Остін)

Негативний вплив на внутрішній туризм США зробило поширення коронавируса. Більшість компаній сфери дозвілля і гостинності знаходяться у важкому фінансовому положенні, погіршені фінансові прогнози через пандемію. Шляхи вирішення проблем.

Курси бальнеологічного лікування повертають стан рухливості, податливості, еластичності і легкості. Однак в минулому році глобальна пандемія COVID кинула виклик багато поглядів на те, як практика бальнеології може повністю і відкрито діяти в суспільстві, а також на те, як ми можемо служити нашим громадам і діяти як бізнес, застосовуючи методи водопостачання, долаючи уразливості. У Північній Америці Асоціація бальнеологів Північної Америки (BANA) щомісяця збирає разом лідерів з усього континенту, щоб створити віртуальний діалог передових бальнеологічних методів, специфічних для SourceSite. Ми поговорили з власниками гарячих джерел, державні чиновники, вчені, лікарі, університети і гарячі прихильники весни. Ми встановили відносини з іншими організаціями з загальними цілями, такими як Асоціація Хот-Спрінгс (HSA), які добре розбираються в принципах роботи бальнеологічних курортів вчасно COVID.

Цей поточний період показав, що роль медицини, заснованої на фізичних вправах, в сучасній охороні здоров’я зменшилася. До появи сучасної фармацевтичної практики медицина, використовувала ліки фізичної сили, такі як бальнеологія для лікування різних станів, від хронічних автоімунних захворювань до порушення обміну речовин, інфекційне захворювання. Крім активного втручання, багато установ визнали, що правильне одужання від хвороби є важливим елементом запобігання потреби в догляді в майбутньому. BANA виступає за бальнеологію не тільки для здоров’я, реабілітації та відпочинку, але також лікувати, поліпшувати, доповнювати всі форми реконвалесценції.

Всі місця з мінеральними водами, включаючи гарячі джерела і холодні джерела, пропонують необхідні бальнеологічні послуги. BANA бачить, що прийшов час для оновлення і відродження потенційних і актуальних практик курортології як опора в активній терапії та одужання. В якості основної частини нашої роботи ми взяли з міжнародних моделей додатки бальнеології – здоров’я, хвороби, реабілітація – і крос послався на них з ролями і критеріями розвитку в області.

Бальнеологія – політика, охорона здоров’я, дослідження, бізнес-адміністрування, геологія, кліматологія, для створення шаблону формули потоку BANA. Ми розробили шаблон формули потоку BANA як один з інструментів нашої програми оцінки вихідних сайтів.

Коли була певна ідентичність місць походження бальнеологічних локацій. Ми працюємо з оточуючими спільнотами і торговими системами, щоб розширити ідентичність регіонів, з яких виходить вода. З усталених практик оздоровлення, реабілітації та відпочинку і всіх пов’язаних комерційних структур підтримки відродження бальнеології як основних оздоровчих і медичних послуг, а також навчений медичний персонал, терапевти, обслуговуючий персонал. Таким чином, бальнеологія може забезпечити особисте здоров`я та соціальне одужання в умовах поточного інфекційного кризи, і таким чином почати прокладати шлях вперед до надійного лікування будь-якої потенційної планетарної пандемії 21 століття.

Бізнес. Завдяки встановленим протоколами підприємства працюють безпечніше, ніж будь-коли, які грунтувалися на міжнародних і національних розмовах про COVID і кращі практики, які слід прийняти зараз, коли безпека кожної людини має першорядне значення. Власники йдуть в дальній кінець екстремальних підходів, щоб мати безпечні умови. Люди шукають можливості для хорошого самопочуття і поліпшення свого життя, йдучи до водам.

Цінності бальнеології досягають всіх рівнів людства через визнання того, що внутрішньо і інстинктивно волає до нас, щоб допомогти себе лікувати.

Презентацію Джанет Еббот, ви можете знайти на нашому сайті в розділі для членів організації.