ZOOM-зустріч членів ВАФК щодо проблемних питань, пов’язаних з наданням реабілітаційної допомоги, а також напрацювання пропозицій щодо ефективної реалізації Закону про реабілітацію у сфері охорони здоров’я

З 30.06.2021 відбулось введення в дію Закону про реабілітацію у сфері охорони здоров’я.

У зв’язку з цим, виникає дуже багато запитань у фахівців з реабілітації, починаючи з організаційних питань надання реабілітаційної допомоги та закінчуючи фінансуванням послуг з реабілітації.

Нажаль, на сьогодні лікарі ЛФК, які мають бажання залишатись у сфері реабілітаційної медицини, не мають фінансової можливості пройти курси перекваліфікації за спеціальностями «фізичний терапевт» або «лікар фізичної та реабілітаційної медицини».

У зв’язку з недостатністю кадрів у реабілітаційній медицині, неможливо допустити втрати тих фахівців, які вже мають професійний досвід у цьому напрямку.

Крім цього, виникає дуже багато запитань у фахівців з реабілітації, які працюють у бюджетних медичних закладах, а не за договорами з НСЗУ.

А ті, хто працюють за договорами з НСЗУ, чекають на нові пакети з реабілітації, оскільки потреба у реабілітації тільки зростає.

Особливо це відчувають медичні працівники, до яких звертаються пацієнти з ускладненнями після перенесеного COVID-19.

Тому, Всеукраїнська асоціація фізичної медицини, реабілітації і курортології (ВАФК) планує 27.07 о 17 годині провести засідання членів ВАФК з метою пошуку шляхів вирішення проблемних питань, пов’язаних з наданням реабілітаційної допомоги, а також напрацювання пропозицій щодо ефективної реалізації Закону про реабілітацію у сфері охорони здоров’я у повному обсязі, а не фрагментарно.

Для вступу до Всеукраїнської Асоціації Фізичної Медицини, Реабілітації і Курортології заповнюйте анкету за посиланням: https://vafk.org.ua/indyvidualne-chlenstvo/ 

Посилання для приєднання до відеоконференції: https://us02web.zoom.us/j/85792913355?pwd=VnMyRzE5Y2U5RmQ2N09UcVU2YVRlUT09 

Ідентифікатор конференції – 857 9291 3355

Пароль: 552068

З метою дотримання регламенту заходу просимо всіх учасників:

  • при вході у відеоконференцію та під час її проведення вимкнути мікрофони;
  • при бажанні виступу чи репліки – напишіть нам у чаті відеоконференції чи скористайтесь функцією «підняти руку». 
  • запитання, які виникнуть у Вас в ході, писати в чаті. 

Спікер зможе їх оперативно бачити та відповідати. Якщо потрібно буде час на підготовку відповіді на Ваше запитання по завершені заходу в індивідуальному порядку буде надісланий зворотній зв’язок.

Наші контакти для вирішення організаційно-технічних питань:

email: office.sidep@gmail.com

моб. +38 093 602-10-07, +38 093-755-35-03