Конференція

Східноєвропейська і Середземноморська Конференція по дитячому церебральному паралічу і медицині розвитку дитини

Додати до свого google calendar
Східноєвропейська і Середземноморська Конференція по дитячому церебральному паралічу і медицині розвитку дитини

Шановні колеги,

Запрошуємо Вас взяти участь в Східноєвропейській і Середземноморській Конференції по дитячому церебральному паралічу і медицині розвитку дитини (East European & Mediterranean Meeting for Cerebral Palsy & Development Medicine), яка відбудеться 22-25 червня 2020 року в місті Єреван, Вірменія.

Конференція спрямована на обговорення проблем ранньої діагностики і методів лікування дитячого церебрального паралічу та інших нейром’язових захворювань, з використанням сучасних підходів в обстеженні ходи, ортопедичних операцій, а також реабілітаційної терапії і їх застосування в практиці.

В рамках конференції планується проведення двох семінарів з вивчення ходи (Gait Analysis course), та по сучасним підходам в реабілітаційній терапії і їх застосування в практиці. У роботі конференції візьмуть участь провідні фахівці з США, Канади, Європи та Ізраїлю, які будуть читати лекції з основних проблем профілактики, діагностики, лікування та реабілітації дітей з нейром’язовою патологією.

До участі в конференції запрошуються дитячі ортопеди, реабілітологи, невропатологи, реабілітаційні терапевти, ортезисти, педіатри, неонатологи, нейрохірурги, а також неурядові організації, що займаються соціальною реабілітацією й освітою дітей з різними формами інвалідності. На конференції можна представити власний матеріал (з умовами можна ознайомитися на сайті конференції).

Дана конференція є прекрасною  нагодою послухати лекції визначних фахівців, взяти участь у практичних семінарах, що проводяться в рамках конференції, а також знайти нові зв’язки з колегами з різних країн.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті конференції: www.eemcpdm2020.am

Реєстрація учасників доступна за посиланням: http://eemcpdm2020.am/registration

Місце конференції: Готель Best Western Congress Plus

Організатори заходу подбали про те, щоб Ваше перебування в готелі Best Western Congress Plus було за спеціальними зниженими тарифами.

У разі виникнення запитань, є можливість написати організаторам Конференції на електронну адресу: conference@justtravel.am