Європейський досвід. Прокопович Єгор. «Реабілітаційна медицина в Бельгії»

Дата публікації: 02.11.2023

Європейський досвід. Прокопович Єгор. «Реабілітаційна медицина в Бельгії»

Європейський досвід. Виступ-презентація «Реабілітаційна медицина в Бельгії» прозвучав у рамках науково-практичної конференції «Школа реабілітації 2023» від Прокоповича Єгора Володимировича, лікаря ФРМ, завідувача відділення реабілітації Комунального некомерційного підприємства «Київська міська клінічна лікарня №6» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

«За 5 днів ми відвідали три шпиталі Брюсселя: Госпіталь Сан-Пьєр (університетська клініка на 650 ліжок, має терапевтичні, хірургічні ліжка і реабілітаційний центр), Опіковий центр СDR в Шарлеруа, Госпіталь CTR.

Головне завдання реабілітації у Бельгії — досягнути самостійності пацієнта, щоб він міг проживати в своєму помешканні (будинку, квартирі) самостійно, повноцінно, адаптовано.

Ми не відрізняємося у своїх підходах до реабілітації або в команді реабілітологів, або в певних поглядах на реабілітацію. Ми так само думаємо, так само робимо. Єдине, що відрізняє нас: у них більше досвіду, оскільки така система реабілітації у них понад 20 років».