Конференція

Науково-практична конференція “Фізична та реабілітаційна медицина – інтеграція в систему охорони здоров’я України. Виклики сьогодення”

Додати до свого google calendar
Науково-практична конференція “Фізична та реабілітаційна медицина – інтеграція в систему охорони здоров’я України. Виклики сьогодення”

Дата проведення: 20 травня 2020 року, 10:00-18:00 год.

Місце проведення: м. Київ, проспект Перемоги, 40-Б, Виставковий центр ACCO International, конференц-зал №1.

Організатори: ГО “Всеукраїнська асоціація фізичної медицини, реабілітації і курортології”, ДУ “Український НП медичний центр неврології та реабілітації МОЗ України”, ГО «Українська Академія Реабілітації та Здоров’я».

Основні напрями роботи конференції:

1. Організаційні засади роботи реабілітаційних центрів та санаторно-курортних закладів.

2. Нейрореабілітація і нейропластичність.

Детальна програма Конференції буде опублікована пізніше.

Запрошуємо до участі в роботі конференції фахівців з організації системи відновлювального та санаторно-курортного лікування, спеціалістів у сфері медичної, фізичної та психологічної реабілітації, з організації медичного туризму, виробників медичного обладнання та лікарських засобів для відновлювального лікування, представників громадських організацій.

В межах конференції заплановані доповіді та лекції провідних вчених в галузі управління, організації туристичної діяльності та курортної справи, фізіотерапії та медичної реабілітації.

Робоча мова конференції: українська, англійська та російська.

Контакти оргкомітету ВАФК: (093) 755-35-03 – Тетяна