15 листопада відбулася IX Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція з міжнародною участю “Фізична реабілітація та здоров’язбережувальні технології: реалії та перспективи”

Дата публікації: 15.11.2023

15 листопада відбулася IX Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція з міжнародною участю “Фізична реабілітація та здоров’язбережувальні технології: реалії та перспективи”

Щасливі повідомити, що сьогодні відбулася IX Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція з міжнародною участю “Фізична реабілітація та здоров’язбережувальні технології: реалії та перспективи” на базі Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”.

Пленарне засідання було відкрито важливим та цікавим виступом Сисоєнко Ірини Володимирівни, Президента ГО «Всеукраїнська асоціація фізичної медицини, реабілітації і курортології», Віцепрезидента FEMTEC, доктора філософії в галузі права, заслуженого юриста України, заступника директора ДУ «Інститут медицини праці імені Ю. І. Кундієва НАМН України».

Протягом секційних виступів було висвітлено велику кількість актуальних тем, серед яких:

•  Інноваційні технології фізичної терапії та ерготерапії.

•  Передовий досвід підготовки фахівців з фізичної терапії та ерготерапії.

•  Застосування телереабілітації з різними групами пацієнтів

•  Диджиталізація у фізичній реабілітації.

•  Сучасні здоров’язбережувальні технології в освіті та популяризація здорового способу життя.

Та багато інших цікавих та корисних тем.

Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція з міжнародною участю “Фізична реабілітація та здоров’язбережувальні технології: реалії та перспективи” стала можливістю зануритися у світ новітніх досягнень та обговорень в області фізичної реабілітації.

Підтримуємо разом розвиток сучасної медицини та створення здорового майбутнього! Дякуємо всім членам Асоціації, які взяли участь у конференції!