На 76-му році пішов з життя Герой України, академік Національної академії медичних наук України КОЗЯВКІН Володимир Ілліч.

Дата публікації: 16.12.2022

На 76-му році пішов з життя Герой України, академік Національної академії медичних наук України КОЗЯВКІН Володимир Ілліч.

16 грудня 2022 року на 76-му році пішов з життя Герой України, академік Національної академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державних премій України, почесний громадянин м. Києва, Трускавця та Дубно, засновник та керівник медичного центру “Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна” КОЗЯВКІН Володимир Ілліч.

Людина-епоха, видатний науковець та дослідник, фахівець в галузі неврології та медичної реабілітації та член правління ВАФК.

Володимир Ілліч є автором принципово нової технології лікування пацієнтів з органічними ураженнями нервової системи та хворих на дитячий церебральний параліч – системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації, відомої у світі як “Метод Козявкіна”. Шляхом стимуляції компенсаторних можливостей дитячого організму та активування пластичності мозку ця система створює в організмі дитини новий функціональний стан, який відкриває можливості для швидшого моторного та психічного розвитку дитини. Ця система реабілітації офіційно визнана в Україні і, завдяки своїй ефективності, здобула широкий міжнародний авторитет.

Понад 70 тисяч пацієнтів з 68 країн світу пройшли курс лікування за цією системою зі стабільним позитивним результатом. В енциклопедичному виданні з дитячої ортопедії під редакцією проф. Нітарда “Метод Козявкіна” включений в четвірку найефективніших консервативних способів реабілітації пацієнтів з дитячим церебральним паралічем.

Володимир Козявкін сформував Трускавецьку школу реабілітації, яка є відомою не тільки в Україні, але і в багатьох країнах світу. Під його керівництвом було реалізовано новітній підхід до тренування рухів людини та формування правильного рухового стереотипу із застосуванням костюма корекції рухів “Спіраль”.

Володимир Ілліч був професіоналом, мудрим управлінцем, справжнім патріотом, добрим другом, чуйною та порядною людиною. Все своє життя він присвятив лікуванню та допомозі маленьким пацієнтам.

Члени Асоціації висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Володимира Ілліча.

Світла пам’ять про прекрасну людину, талановитого українського вченого і лікаря назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять!