Термальні кластери гарячих джерел в Чунціні і Китаї. Проблеми і рішення вчасно COVID-19

Дата публікації: 20.11.2020

Термальні кластери гарячих джерел в Чунціні і Китаї. Проблеми і рішення вчасно COVID-19

Джефф Ван (Jeff Wang)  Азіатсько-Тихоокеанський інститут гідротерапії, президент холдингу «Hakone» (Китай, Чунцін)

Спалах COVID-19 став перевіркою на міцність китайського народу і економіки країни. Всього за три місяці країна пройшла шлях від масштабної спалаху до локалізації поширення вірусу, а недавно перейшла на етап відновлення економіки.

Азіатсько-Тихоокеанський інститут гідротерапії і кліматотерапії Туризм (APIHC), створений в 2019 році, спільне підприємство, ініційоване муніципальної комісією з культури і розвитку туризму Чунціна, метеорологічною службою Чунціна, за підтримки і співпраці з FEMTEC.

APIHC є першим у своєму роді в Китаї, який служить науково-дослідницькою базою в області технологій і продуктів для індустрії гарячих джерел як в муніципалітеті Чунцін, так і в Китаї, а також платформою для обміну академічними знаннями і талантами для підключення міжнародних колег.

На даний момент в Китаї досліджено понад 5000 гарячих джерел. 3795-діючі проекти з гарячими джерелами, 5-національних туристичних курортів, 9 Китайський національний характерний місто з бот-джерелом, 29- 5-зіркових гарячих джерел і 7 4-зіркових гарячих джерел, 35 – Китайські національні гарячі джерела. Загальний дохід від індустрії туризму з гарячих джерел складає 249 390 000 000 юанів (371 800 000 доларів США). Споживання на людину становить 317 юанів (близько 47 доларів США). Середня тривалість перебування відвідувачів у гарячих джерелах становить менше 2 діб. Загальна кількість відвідувань гарячих джерел в Китаї (100 мільйонів) 2012-2018 рр.

Очевидно, що до сих пір невід’ємним атрибутом індустрії гарячих джерел є розваги та екскурсійна спрямованість. Далеко не всі гарячі джерела є лікувальними і оздоровчими. Перетворення в оздоровчий гаряче джерело розглядається як рішення. Перехід національної політики охорони здоров’я від лікування до профілактики – це історична можливість.

Захворюваність і хронічні захворювання, такими як діабет і гіпертонія, зростає рік від року, що лягає важким тягарем на людей. Дослідження показали, що терапія гарячими джерелами може запобігти хронічні захворювання, такі як гіпертонія, діабет, артрит, ожиріння та інші захворювання, завдяки своїм комплексним фізичним і хімічним ефектам без будь-яких побічних ефектів. APIHC провела дослідження «інтервенційного дослідження гарячих джерел по групах болю в суглобах і хронічних захворювань» з Медичним університетом Чунціна.

В ході дослідження та вивчення впливу гарячих джерел на шкіру. Було розроблено заспокійливий і зволожуючий спрей Loval Hot Spring Epann. Отримано з природного джерела гарячих джерел і сконцентрований за допомогою, запатентованої нанотехнології і містить безліч мінеральних елементів для м’якого зволоження, поповнення і зволоження шкіри.