1 грудня 2023 року відбулася Конференція «Проблеми та перспективи організації реабілітаційної допомоги ветеранам ЗСУ – REHAB-2024»

1 грудня 2023 року відбулася Конференція «Проблеми та перспективи організації реабілітаційної допомоги ветеранам ЗСУ – REHAB-2024» від партнерів ВАФК, ГО «Асоціації реабілітаційного менеджменту».

На конференції виступила членкиня Всеукраїнської Асоціації Фізичної Медицини, Реабілітації і Курортології, доктор медичних наук професор, медичний директор санаторію «Одеса», СБУ, Гоженко Олена Анатоліївна. Вона поділилася з присутніми важливими змінами у законодавстві та ліцензійних умовах, розповіла про наявну проблематику підготовки лікарів ФРМ, ерготерапевтів та вузькоспеціалізованого навчання для психологів і психотерапевтів. 

Протягом панельних виступів було висвітлено велику кількість актуальних та важливих тем.

Матеріали та презентації спікерів доступні для членів Асоціації за посиланням: https://vafk.org.ua/1-grudnya-2023-roku-vidbulasya-konferencziya-problemy-ta-perspektyvy-organizacziyi-reabilitaczijnoyi-dopomogy-veteranam-zsu-rehab-2024-full/

Підтримуємо разом розвиток сучасної медицини та створення здорового майбутнього! Дякуємо всім членам Асоціації, які взяли участь у конференції!