Запрошуємо на зустріч-дискусію на тему: «Наукова та біологічна природа травми. Нейрофізіологічний, нейробіологічний та нейроендокринологічний підходи до діагностики та лікування ПТСР»

Шановні колеги!

Всеукраїнська Асоціація Фізичної Медицини, Реабілітації і Курортології (ВАФК), Globsec Kyiv та DOLADU запрошують на зустріч-дискусію із британським фахівцем з травматичної психотерапії Менді Боствік (Mandy Bostwick) на тему:

«Наукова та біологічна природа травми. Нейрофізіологічний, нейробіологічний та нейроендокринологічний підходи до діагностики та лікування ПТСР».

Захід відбудеться 25 жовтня 2023 року з 11:00 – 13:00 години, в Інституті медицини праці імені Ю.І. Кундієва НАМН України за адресою: вул. Саксаганського, буд. 75, місто Київ.

На зустрічі планується розгляд наступних питань:

        визначення травми;

        класифікація та стадії травми;

        резистентність до травми;

        перекриття симптомів;

        наслідки неправильного діагнозу та лікування;

        негативні клінічні випадки (кейси з власної 30-річної практики з лікування і посттерапевтичного супроводу ветеранів та військовослужбовців Великої Британії);

        підхід “Кубика Рубика” до оцінки діагностики та лікування;

        тематичні дослідження;

        декомпресія;

        інтегральний підхід до роботи з травмою, особливість складу мультидисциплінарних команд;

        професійна дискусія з аудиторією.

Ведуча – пані Менді Боствік (Mandy Bostwick) – лікар, консультант, лектор, професійний член Міжнародного товариства з вивчення травми та дисоціації (ISST-D) та Консорціуму з дослідження травматичного стресу (TSRC) Інституту Кінсі при Університеті Індіани, США.

Для підтвердження участі – напишіть нам на електронну  пошту: vafk@ukr.net  або зателефонуйте за номером +380983887019.

У разі відсутності можливості безпосередньо бути на зустрічі – є можливість взяти участь онлайн.