НПА: Фізична та реабілітаційна медицина – інтеграція в систему охорони здоров’я України. Виклики сьогодення

Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції «Фізична та реабілітаційна медицина – інтеграція в систему охорони здоров’я України. Виклики сьогодення», яка відбудеться 20 травня 2020 року у місті Києві, проспект Перемоги, 40-Б, Виставковий центр ACCO International, конференц-зал №1. Конференція буде проходити рамках XІ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації».

ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
1. Організаційні засади роботи реабілітаційних центрів та санаторно-курортних закладів.
2. Нейрореабілітація і нейропластичність.

Організатори: ГО «Всеукраїнська Асоціація Фізичної медицини, реабілітації і Курортології», ДУ «Український науково-практичний медичний центр неврології та реабілітації Міністерства охорони здоров’я України», ГО «Українська Академія Реабілітації та Здоров’я».

Запрошуємо до участі в роботі конференції фахівців з організації системи відновлювального та санаторно-курортного лікування, спеціалістів в сфері медичної, фізичної та психологічної реабілітації, з організації медичного туризму, виробників медичного обладнання та лікарський засобів для відновлювального лікування, представників громадських організацій.

В межах конференції заплановані доповіді та лекції провідних вчених в галузі управління, організації туристичної діяльності та курортної справи, фізіотерапії та медичної реабілітації.

Робоча мова конференції: українська, англійська та російська.

Отримати більш детальну інформацію та зареєструватися на конференцію можна за посиланням: https://vafk.org.ua/reiestratsiia-na-konferentsiiu-fizychna-ta-reabilitatsiina-medytsyna-intehratsii…

Контакти оргкомітету ВАФК: (093) 755-35-03 – Тетяна, vafk@ukr.net